Zasady rezerwacji

 

ZASADY REZERWACJI

  KROK 1:

Wyszukaj ofertę , która spełnia Twoje wymagania, a następnie wypełnij i wyślij formularz rezerwacji. Rezerwacji można dokonać również telefonicznie.


 
KROK 2:

Skontaktujemy się  w celu potwierdzenia możliwości rezerwacji tj. dostępności miejsc w wybranym obiekcie i terminie oraz uzgodnienia szczegółów oferty. Potwierdzamy również warunki oferty , w tym cenę.


KROK 3:

Rezerwacja zostanie zrealizowana pod warunkiem, że wybrany termin i zakwaterowanie jest dostępne. W przypadku niedostępności Klient jest informowany o innych możliwościach a biuro ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia.


KROK 4
:

Po uzgodnieniu powyższych informacji zostanie przesłana umowa wraz z warunkami uczestnictwa. Należy się zapoznać z treścią tych dokumentów i odesłać podpisane  na adres mailowy.


KROK 5 :

Podpisana umowa jest  prawnym dokumentem potwierdzającym zawarcie umowy pomiędzy MK Tour , a klientem. Po podpisaniu umowy, odesłaniu go mailem do MK Tour i dokonaniu zaliczki/płatności , klient zostaje wprowadzony na listę uczestników zakupionej imprezy turystycznej. Wpłata należności oznacza akceptację umowy i jej warunków.