Lista mailigowa

Lista malingowa - regulamin

Na podstawie art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422), firma MK Tour Magdalena Kowalska z siedzibą w Gołkowicach, zwana dalej MK Tour Magdalena Kowalska publikuje poniżej regulamin listy mailingowej:

  • Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez MK Tour Magdalena Kowalska na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

  • Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, dowolna przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

  • Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o promocjach, konkursach, nowościach w ofercie firmy MK Tour Magdalena Kowalska poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

  • Subskrypcja newslettera polega na wpisaniu adresu poczty elektronicznej, którym dysponuje Użytkownik do formularza udostępnianego przez MK Tour Magdalena Kowalska na stronie internetowej. Subskrypcja newslettera przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

  • MK Tour Magdalena Kowalska nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom czy podmiotom trzecim.

  • Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można automatycznie anulować, korzystając z formularza na stronie klikając na pole "WYPISUJĘ SIĘ" znajdujący się na tej stronie.

  • Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej newslettera następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.

  • Klient subskrybując newsletter wyraża zgodę na wysyłanie przez MK Tour Magdalena Kowalska za pośrednictwem newslettera informacji o promocjach, konkursach, nowościach w ofercie firmy MK Tour Magdalena Kowalska oraz innych informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422) na konto e-mail Użytkownika.

  • MK Tour Magdalena Kowalska zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników albo dostarczanie treści bezprawnych.