O nas

Witamy

Mam na imię Magda, wraz z mężem, tworzymy małą rodzinną firmę. Pomysł na założenie biura zrodził się z zamiłowania do podróży. To wspólna pasja, która „wciągnęła” również nasze dzieciaki. Każdą wolną chwilę spędzamy aktywnie, zwiedzamy, przecieramy nowe szlaki, okrywamy nieznane zakątki. Wracamy, a gdy emocje opadną, zdjęcia przejrzane tysiąc razy wylądują w rodzinnym archiwum, już myślimy o kolejnej podróży, kolejnych wakacjach. I tak to się kręci.

Co robimy?

Naszą największą pasją są Bałkany. Wiele lat temu zawładnęły naszymi sercami i to uczucie nieprzerwanie trwa do dziś. Chcielibyśmy zarazić Państwa tym entuzjazmem i zaprosić na wakacyjne przygody.

Jak działamy?

Mamy propozycję dla każdego. Tym, którzy nie przepadają za zorganizowanym wypoczynkiem proponujemy apartamenty z pełni wyposażoną kuchnią, ogródkiem, miejscem do grillowania. Dla tych, którzy maja ochotę na tzw. „chwileczkę zapomnienia” wczasy w hotelu z wyżywieniem, basenem, siłownią.
Co nas wyróżnia wśród innych? Oferty które Państwu oddajemy do dyspozycji, sami „przetestowaliśmy” spędzając nasze wspólne wakacje z dzieciakami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji, odpowiemy na wszelkie pytania oraz nurtujące Państwa wątpliwości.
Zapraszamy.